Tisztelt Partnereink!
A kialakult inflációs helyzetre való tekintettel a weboldalon található termékekre és azok áraira vonatkozó adatok minden esetben csupán tájékoztató jellegűek, azok nem minősülnek ajánlattételnek.
Amennyiben bizonytalan, a biztosabb tájékozódás érdekében kérjük, a vásárlást megelőzően keressék értékesítő munkatársainkat. Megértésüket köszönjük!

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm
Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm
Multimódusú SFP modul; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm
5 711,2 Ft + ÁFA (br. 7 253,22 Ft)
Adatok
Cikkszám
HK-SFP-1-25G-1310-DF-MM