Tisztelt Partnereink!
A kialakult inflációs helyzetre való tekintettel a weboldalon található termékekre és azok áraira vonatkozó adatok minden esetben csupán tájékoztató jellegűek, azok nem minősülnek ajánlattételnek.
Amennyiben bizonytalan, a biztosabb tájékozódás érdekében kérjük, a vásárlást megelőzően keressék értékesítő munkatársainkat. Megértésüket köszönjük!

MUNKALEHETŐSÉG - segédmunkás

ÁLLÁSLEHETŐSÉG KISPESTEN

Az Ingatlan Park Kft. munkatársat keres segédmunkás munkakörbe, Bp. XIX. kerületi telephelyére.

Elvárások:
- Józan életvitel
- Pontosság
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Büntetlen előélet
- B kategóriás jogosítvány

Előny (de nem elvárás):
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Villanyszerelés szakterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Változatos feladatok
- Több szakma kitanulására van lehetőség szakember mellett
- Hosszú távú munkalehetőség
- Bejelentett, teljes munkaidős állás
- Stabil, 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, 30 éves cégcsoport

Amennyiben érdekli a lehetőség, adja le jelentkezését az alábbi űrlap segítségével.

TOVÁBBI KARRIER LEHETŐSÉGEK

Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?

Az ELKÜLD gombra való kattintással és az űrlap beküldésével hozzájárulok az adataim kezeléséhez és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót.