MUNKALEHETŐSÉG - műszaki

Csapatunk bővítése céljából a Trióda Vagyonvédelmi Kft. munkatársat keres Műszaki értékesítő munkakörbe.

Gyengeáramú rendszerek (kamera, beléptető, tűzjelző, riasztó, strukturált hálózat) összeállításában, étékesítésében, árajánlatkészítésében jártas, önállóan dolgozni tudó biztonságtechnikai munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • vagyonvédelmi rendszerek összeállítása, értékesítése megrendelői igények alapján, árajánlatkészítés (behatolásjelző, beléptető, CCTV, tűzjelző, okosház, strukturált hálózat)
  • ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció, segítségnyújtás
  • munkához tartozó dokumentáció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat
  • csapatjátékos hozzáállás
  • önmagára és környezetére igényes
  • hajlandóság új ismeretek megszerzésére
  • felelősségteljes gondolkodás, együttműködési készség, jó kommunikációs képesség, határozott, önálló munkavégzési képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jártasság biztonságtechnikai termékek szerelésében és működésében
  • vagyonvédelmi központok, digitális rögzítők ismerete
  • értékesítőként / bolti eladóként szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai előrejutás segítése, szakirányú tanfolyamokon keresztül
  • hatékony munka elvégzéséhez szükséges további céges eszközök (telefon, laptop, gépjármű)
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • rugalmas vezetői hozzáállás

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi űrlap segítségével.

TOVÁBBI KARRIER LEHETŐSÉGEK

Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?

Az ELKÜLD gombra való kattintással és az űrlap beküldésével hozzájárulok az adataim kezeléséhez és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót.